Promosyon Usb Bellek Tercih Etme Nedenleri

07 Mart 2015   |   0 Yorum

 

Firmalar ve kurumlar etkili şekilde tanıtımlarını yapmak için devamlı aktiviteler yapmaktadır. Fuarlar, firma ziyaretleri, müşteri davetleri ve daha bir sürü şey... Tanıtımın en önemli kurallarından biri görselliktir. İnsanlara kendinizi tanıtabilmeniz için onlara birşeyler göstermeniz gerekmektedir. Sizin yaptığınız işleri, aktiviteleri görmeleri gerekir ki onlarda size güvenerek sizinle iş birliği yapmaya başlasınlar. Yukarıda bahsetmiş olduğum maddenin önemini bilen firmalar yaptıkları tüm etkinliklerde görselliğe önem vermektedir. İlgi çekici tasarıma sahip kataloglar, broşürler, görseller hazırlamaktadır. Bunlar tabi ki çok önemli şeyler fakat daha önemli olan birşey var farkınızı hissettirebilmek. Farklı olmak sizi her zaman rakiplerinizden bir adım öne taşır. Çünkü sizin onlardan bir farkınız vardır ve bu sizi daha ilgi çekici hale getirmiştir. Bir çok firma kalıplaşmış sistemlerin dışına çıkmadan hep standart veriler üzerinden müşterilerine tanıtım yapmaya çalışırlar. Yıllar geçer, devir değişir ama o firma sizi ziyaret hep aynı katalogla gelir :) . Müşterinin gözünde farklılaşmak için bunu aşmak önemlidir.


Nasıl Farklı Olabiliriz ?


Diğerlerinden farklı olmanın yolu yenilikleri onlardan daha iyi takip ederek, yeniliklere ilk önce ayak uydurmaktan geçer. Örneğin müşterilerimize klasik kataloglar vermektense içine katalog ve videolarımızı yüklediğimiz bir usb bellek vermek bir farklılık göstergesidir. Yüzlerce firmanın katalogları üst üste incelenmeyi beklerken sizin müşterinize vereceğiniz usb bellek ilgi çekici yanıyla ilk sırayı alır. Promosyon usb bellek ürünleri hem tanıtım açısından hem de müşterinize fayda sağlaması açısından çok avantajlı bir üründür. Müşterinize kataloglarınızın yüklü olduğu bir usb bellek takdim ettiğinizi düşünelim 500 MB alan genelde pdf dosyası şeklindeki kataloglar için yeterli olmaktadır. Günümüzde en çok 8 GB usb bellek tercih edildiğini düşünürsek müşterinize 7.5 GB yer kalacak demektir. Bu da müşterinizin bir çok işini yaparken işine yarayacak ve sizi hatırlamasını sağlayacaktır.

Neden promosyon usb bellek ?

Günümüzde teknoloji çağı ve neredeyse her işimizi teknolojik cihazlara bağlı olarak yapmaktayız. Usb belleklerde bu cihazlarda veri aktarımı/depolama görevi gördüğü için günlük hayatın bir çok anında işimize yaramaktadır. Promosyon ürünü seçiminde sık kullanılan bir ürün seçmek çok önemlidir. Çünkü hedef kitlemize ulaştırdığımız promosyon ürünü ne kadar etkin kullanıma sahip olursa bize geri dönüşü de o kadar iyi olur. Usb belleklerin sık kullanımı da göz önündeyken promosyon ürün seçiminde en etkili seçimlerden biri de promosyon usb bellek olacaktır.
Yazımızda usb belleklerin öneminden bahsettik. Promosyon usb bellekler sadece bilgisayarda değil mp3 çalarlarda, televizyonlarda, araba teyplerinde ve diğer multimedya cihazlarında da kullanılacağı için etkili bir yere sahip olmayı başarmıştır. Siz de firmanız ve kurumunuz için promosyon ürün yaptırmayı düşünüyorsanız, hem etkili bir tanıtım hem de devamlı göz önünde bulunmak için promosyon flash bellek seçeneğini mutlaka değerlendirin. Usbbellek.com.tr sitesinden model ve kapasite seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Hoşcakalın.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik