Doğayı ve cebini korumak isteyenler usb belelkleri tercih ediyor.

22 Aralık 2014   |   0 Yorum

Promosyon usb bellek ürünleri hem cebinizi hem de doğayı koruyor. Nasıl olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Kısaca anlatalım. Son zamanlarda popülaritesini arttıran promosyon usb bellek ürünleri bir çok amaçla kullanılmaktadır. Örnek olarak size kartvizit şeklinde usb bellek ürününden bahsedelim. Ürün geniş baskı alanı sayesinde etkili bir yüzeysel tanıtım imkanı sağlamaktadır. Detayına girecek olursanız ürünün içerisine yükleyeceğiniz katalog, video, broşür ve diğer bilgiler tanıtımıza yardımcı olacaktır. Bir çok firma ve kurum tanıtım faaliyetleri için yüzlerce sayfalık kataloglar bastırıyor, kartvizitlerini ayrıca bastırıyor bir de üstüne dijital cd gibi elektronik kataloglar vs. üretimi yaptırıyorlar. Burada usb bellek ile yapacağımız tasarrufu çok net görebiliriz. Kartvizit şeklinde usb bellek ürünü kartvizit boyutunda olduğu için üst kısmını kartvizit olarak kullanabiliyorsunuz, içerisine yüzlerce, binlerce sayfa katalog yüklemesi yapabilirsiniz. Kartvizit usb bellek ürününün cdye göre avantajına değinecek olursak cd okuyucu artık tüm bilgisayarlarda yok ve artık bilgisayar yerini daha küçük cihazlara bırakmaktadır ve bu cihazların bir çoğu usb bellek okuyabilmektedir; bir başka avantaj ise cd bir kez kullanılır ve bir daha silinme gibi bir durum olmaz ama usb bellek ürününü defalarca kullanabilirsiniz. Bu sayede bu ürün müşterininiz işine yarayacak bir ürün olacaktır ve daha etkili bir tanıtım yapmış olacaksınız. Yani burda sonuç olarak tanıtımınız için masraf ederek yaptırdığınız kartvizit, katalog, cd kaldırılıp bir köşeye atılmayacak devamlı cüzdanlarda taşınacak diyebiliriz. Bu saydığımız tüm etkenleri değerlendirdiğiniz zaman hem yüksek oranda kağıt tüketimini engelleyerek doğaya çok büyük bir katkı yapmış olacaksınız hem de daha etkili bir tanıtım yapmış olacaksınız.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu kamudaki gereksiz harcamalarla ilgili bir konuşma yapmıştı. Oradaki kullandığı ifadeler aşağıdaki gibidir.

"Kamuda tanıtım kitaplarını lüx şekilde hazırlamaya gerek yok. Bunun için flash disklere atmak gerekir. Bütün kurumlar buna özel önem göstermeli"

 

Yukarıda da görüldüğü gibi usb bellekler hem tasarruf hem de doğaya duyarlı olmak konusunda önemli bir yere sahip. Siz de hem cebinizi hem de doğayı korumak istiyorsanız usb bellek yaptırma fikrinizi biraz daha ön plana almalısınız.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik