Yeniyıl Geliyor, Promosyon Sektörü Canlanıyor.

18 Ekim 2016   |   0 Yorum

2017 Yılının gelmesine bir buçuk aydan fazla bir zaman olmasına rağmen promosyon sektörü oldukça hareketli günler geçiriyor. İşini son güne bırakmak istemeyen firmalar promosyon ürünü tercihlerini yapıp bir an önce 2017 yılı için hazır bulundurmak istiyor. Özellikle ithal olan promosyon usb bellek ürünlerinde stoklar hızla tükendiği için erken davranan tercih ettiği ürünü kolaylıkla bulabiliyor. Yıl içerisinde her ne kadar fuar, konser vb. etkinlikler sayesinde promosyon sektörü hareketliliğini korusa da yılbaşında öncelerden beri gelen bir gelenek olarak promosyon ürünlerine daha çok önem veriliyor ve bu aylarda farklı bir hareketlilik yaşanıyor.

 2017 Yeni Yıl Resmi

En Çok Hangi Ürünler Tercih Ediliyor ?

Yeniyıl promosyon ürünlerinde en çok tercih edilen ürünlerin başında tarihe odaklı olduğu için takvim ve ajandalar gelmektedir. Onun dışında flash bellek, kalem setleri, masa setleri ve bir çok ürün yan ürün olarak hediye verilmektedir. Yılbaşı sezonunda tarih içeren ürünleri bir kenara bıraktığımız zaman, yaşadığımız teknoloji çağına uygun olarak en çok tercih edilen ürünlerin teknoloji odaklı ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Kartvizit şeklinde usb bellek ve taşınabilir mobil şarj cihazları sektörde en çok tercih edilen ürünlerde ilk sıralarda bulunmaktadır. Bu ürünler insanların devamlı kullandığı, gündelik hayatının içinde olan ürünler olduğu için tercih edilme ve reklama katkı oranı daha yüksektir. Firmanızın tanıtımı için doğru ürün arayışındaysanız mutlaka ürünün kullanım oranına özen göstermelisiniz. Gündelik hayatın etkin ürünleri sizin reklamınızı etkin bir şekilde yapar. Seçiminizi yaparken bunu unutmayın.

 

Nelere Dikkat Edilmeli ?

Son olarak sizlere promosyon ürünü tercihinizde dikkat etmeniz gereken noktalardan bahsedeceğiz. Promosyon ürünü tercihinizi yaparken ürünün tasarımından kalitesine, kalitesinden sunum biçimine kadar hepsinin sizi temsil edeceğini unutmayın. O nedenle kaliteli bir ürün seçerek, sizi en iyi yansıtacak şekilde ilgi çekici bir tasarım ile o ürünü süslemeli, sunumunu yaparken de müşterinizi memnun edecek şekilde sunmalısınız. Ürüne uygun güzel bir kutu ile bunu sağlayabilirsiniz. Promosyon USB bellek alımınızda tercihinizi kaliteli ürünlerden yana yapın.

Promosyon ürünleri ile ilgili bilgilendirme yazılarımız devam edecek. Şimdiden herkesin yeni yılını kutluyor, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyoruz. 

Kartusb.comYorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik