Doğa Dostu Usb Bellekler

19 Mart 2015   |   2 Yorum

Doğayı Seviyor musunuz ?

Bu soruya muhtemelen bir çok insanın cevabı "Doğa Sevilmez mi ?" olacaktır. Doğayı bir çoğumuz tabiki de seviyoruz. Peki sevmek nedir ? Sevmek, emek vermek, onun için birşeylere katlanmak, onun için birşeyler yapabilmektir. Hiç düşündünüz mü doğa için, onu korumak için neler yapıyoruz. Hiç yazıcıdan bir çıktı alırken aklınıza geliyor mu acaba bu çıktıyı gereksiz yere alırsam oksijen kaynağımız ormanlarımıza zarar veririm diye... Hiç bir zaman bir sayfa kağıttan birşey olmaz diye düşünmemeliyiz. Atalarımız ne güzel söylemiş " Damlaya damlaya göl olur."

Promosyon Usb Bellekler İle Doğaya Katkı Sağlanır mı ?

Yukarıda sizlere kağıt ısrafının ormanlarımıza verdiği zarardan kısaca bahsettik. Usb belleklerle doğaya nasıl katkı sağlayacağımızı da açıklayalım. Firmalar müşterilerinze, kurumlar hedef kitlelerine dağıtmak üzere yüzlerce, hatta binlerce sayfalık kataloglar, dökümanlar hazırlamaktadır. Bu kağıt ısrafı ormanlarımıza büyük oranda zarar vermektedir. Bunu önlemenin yöntemi de kataloglarımızı ve baskılı dökümanlarımızı usb bellekler yoluyla hedef kitlemize iletmektir. Bu şekilde yaptığımız zaman hem çok yer kaplayan kataloglardan kurtulacağız hem de binlerce ton kağıdın ısrafını önleyeceğiz. Usb bellekler tercihinize göre yüksek kapasitelerde de üretilebilmektedir. Yüksek kapasiteli usb belleklere binlerce sayfa katalog yükleyebilirsiniz. Bu şekildehem müşterinizi ağır kataloglarla yormamış olursunuz, hem de farklı bir şekilde sunum yaparak ilgi çekmiş olursunuz. 

Usb Bellekler İle Tasarruf Yapılır mı ?

Bildiğimiz gibi bir çok devlet kurumu ve özel firma yüksek ücretler ödeyerek kataloglar vs. yaptırıyor. Geçtiğimiz günlerde üst düzey bir devlet yetkilisi verdiği bir demeçte artık basılı katalog ve benzeri şeylerin yerini usb belleklere bırakması gerektiğini bunların hem daha uygun fiyatlı hem de doğaya daha az zarar veren ürünler olduğunu söyledi. Burdan da anlıyoruz ki yüksek meblağlar ödeyerek kataloglar yaptırmaktansa daha uygun fiyata usb bellek yaptırabiliriz. Bu sayede hem doğaya hem cebimize katkı sağlamış oluruz.

Hangi usb bellekleri tercih etmeliyim ?

Son zamanlarda ahşap usb bellekler çok tercih edilmektedir. Gerekli yerlerden izinleri alınmış ahşap usb bellekler tercihiniz olabilir. Bir de aldığınız ürünün doğaya zarar vermeden geri dönüşümünün olacağı konusunda araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazımızda sizlere kısa bilgiler verdik. Son olarak şunu söylemeliyiz ki doğayı, tasarrufu ve farklılığı seviyorsanız promosyon usb bellekler konusunda bir araştırma yapmalısınız. Araştırmanızı yaparken ürünün kalitesini, geri dönüştürülebilir olduğunu, baskı kalitesini ve tüm ince detaylarını inceleyiniz. Alım yapacağınız firmadan numune isteklerinde bulunarak doğru ürün seçimi yapınız. Yanlış yapılan seçim çöpe gidecek olan para demektir. Para kolay kazanılmıyor ve size kazanımı olsun diye promosyon usb bellek yaptırıyorsunuz. Bu nedenle tercihinizi yaparken çok dikkatli olunuz ve doğru kararı veriniz. En yeni promosyon usb bellek modellerini takip ederek ilgi çekici ürünü bulabilirsiniz. Unutmayın " Yeni olan hep farklıdır."Yorumlar

Filiz Kılınç   |   19 Mart 2015

Doğayı sevmek insanı sevmektir diyoruz hep ama doğayı koruma konusunda yeterli hassasiyet göstermiyoruz. Bu yazınızda bahsettiğiniz şeyler gerçekten çok önemli kurumumuz için usb bellek siparişi verecektik ben işin bu boyutunu hiç düşünmemiştim. Bu yazı beni daha da teşvik etti. Teşekkürler.

Yorum Gönder


guvenlik