Kartvizit USB Bellek Veri Dolumu

06 Şubat 2017   |   0 Yorum

Promosyon ürünleri denince akla gelen en etkili ürünlerin, teknoloji ürünleri olduğunu biliyoruz. Bu ürünler içinde de geniş baskı alanı, içerisine veri yükleme, kalıcı olma gibi özellikler ile USB Bellekler ilk sırada geliyor diyebiliriz. Sitemizde satışını yaptığımız kartvizit şeklinde USB bellekler en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir. Bu ürünlerde müşterilerimizden en çok gelen talep, veri yükleme ile ilgili olmaktadır.

Kendinize özel olarak ürettirdiğiniz USB Belleklerin içerisinde size ait tanıtıcı veriler olsun istiyorsanız sipariş aşamasında bunu bize bildirerek dilediğiniz verinin sipariş ettiğiniz USB belleğe yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz bu konuda sizi yönlendirecektir. USB Bellek veri dolumu tanıtımın etkili ve kalıcı olması açısından önemli bir faktördür. Sizin baskınız olan kartvizit şeklinde flash bellek ürününün içerisinde de sizi tanıtan veriler olması kullanıcılarınıza sizi oldukça etkili bir biçimde tanıtacaktır. Ürünlerimizin içerisine, kataloglarınızı, tanıtım broşürlerinizi, tanıtım videolarınızı yükleyerek hem matbaa giderlerinden tasarruf edebilir, hem de daha hesaplı şekilde müşterilerinize size ait verileri ulaştırmış olursunuz.

Veri dolumu nasıl yapılır ?

Kartvizit şeklinde USB Bellek ürünlerine veri dolum işlemi endüstriyel kullanıma uygun USB çoklama araçlarıyla toplu şekilde yapılır. Sizin göndermiş olduğunuz veriler USB belleklere yüklenmeden önce uluslararası onaylara sahip 6 farklı virüs programı ile virüs taramasından geçirilir. Daha sonra veri yüklemesi yapılarak size teslim edilir.

Bu sayede siz de müşterilerinize düşük maliyet ile onlarca katalog, tanıtım videosu ve istediğiniz veriyi müşterinize kolayca ulaştırmış olursunuz. Veri dolumu ile ilgili tüm detayları müşteri temsilcinizden öğrenebilirsiniz.

Kartvizit şeklinde USB Bellek ve veri dolumu talepleriniz için 0216 482 91 86 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik